Villa real logotyp

Dwa kameralne budynki mieszkalne wielorodzinne o nowoczesnej i eleganckiej architekturze, zaprojektowano w starannie dobranej technologii z wysokiej jakości materiałów. Budynki zostały tak zaprojektowane, aby uzyskać jak najniższe koszty ich eksploatacji. Dotyczy to zarówno ograniczenia do minimum tzw. powierzchni wspólnej (korytarze i klatki schodowe), jak i technologii ich wykonania.

Budynki wyposażono w ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową z sieci miejskiej oraz instalację elektryczną trójfazową do podłączenia kuchni elektrycznych.
Każde mieszkanie posiada indywidualne opomiarowanie zużycia ciepła, ciepłej i zimnej wody oraz energii a liczniki są umieszczone poza lokalem.

Doskonała lokalizacja przy ul. Konopnickiej w sąsiedztwie niskiej zabudowy i dużej ilości terenów zielonych, zapewnia spokój i komfort wypoczynku dla mieszkańców. Inwestycja znajduje się w pobliżu dobrze rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej ( w pobliżu przystanki autobusowe) oraz infrastruktury społecznej ( przedszkola, szkoły, obiekty handlowo-usługowe i centra handlowe).

Inwestycja przy ul. Konopnickiej 19 to miejsce idealne dla osób aktywnych zawodowo w południowej części Łodzi. Szybki wyjazd z miasta w kierunku Katowic, umożliwia łatwy i dogodny dojazd do pracy dla osób działających na terenie centrów handlowych w Rzgowie.

Pomoc i bezpieczeństwo

Gwarantujemy bezpieczną transakcję oraz pomoc w otrzymaniu finansowania na zakup mieszkania.

Opracowana oferta

Inwestycja przy ul. Konopnickiej 19 to oferta przygotowana z dbałością o każdy szczegół. Przekonaj się sam.